VPIS V VRTEC 2022 – 2023

Vrtec pri OŠ Matije Valjavca Preddvor vabi k vpisu otrok za šolsko leto 2022 / 2023

Vpis bo potekal od torka, 1. 3. 2022, do petka, 11. 3. 2022.

Za novo šolsko leto 2022 / 23 so s 1. septembrom razpisani naslednji programi:

1. V enoti Storžek v Preddvoru:

• dnevni program v trajanju 6 do 9 ur za otroke od 11. meseca dalje do vstopa v šolo.

2. V enoti Palček na Jezerskem:

• dnevni program v trajanju 6 do 9 ur za otroke od 11. meseca dalje do vstopa v šolo,
  • vzgojni program v trajanju 4 ure za otroke od 11. meseca dalje do vstopa v šolo, ki obsega delno prehrano, t. j. zajtrk ali kosilo (*program bo na voljo le v primeru, da niso zapolnjena vsa mesta dnevnega programa).

3. V enoti Čriček na Zg. Beli:

• dnevni program v trajanju 6 do 9 ur od 2. leta dalje do vstopa v šolo,
  • poldnevni program v trajanju 4 do 6 ur za otroke od 2. leta dalje do vstopa v šolo.

Starši oz. skrbniki otroka vpišete otroka v vrtec tako, da oddate vlogo (spodaj) za vpis v vrtec v času razpisa (predvidoma meseca marca), po pošti ali osebno.
Vlogo odda eden od staršev oz. otrokov skrbnik na sedežu zavoda (tajništvo šole oz. v upravi vrtca). Vlogo v fizični obliki lahko dobite tudi v upravi vrtca ali v tajništvu šole.

Če otrok v tekočem šolskem letu ni bil sprejet v vrtec, zanj pa je bila oddana vloga za vpis, morate starši v času razpisa ponovno vložiti vlogo za vpis za naslednje šolsko leto.