Vrtec pri OŠ Matije Valjavca Preddvor vabi k vpisu otrok v enoto Storžek v Preddvoru, enoto Čriček na Zg. Beli in enoto Palček na Zg. Jezerskem za šolsko leto 2021 / 2022.

Vpis bo potekal od ponedeljka, 8. 3. 2021, do petka, 19. 3. 2021. Vloga za vpis je na voljo na spletni strani vrtca, v zavihku Vpis v vrtec – Vloga za vpis.

Za novo šolsko leto 2021/22 so s 1. septembrom razpisani naslednji programi:

• V enoti Storžek v Preddvoru:
    – dnevni program v trajanju 6 do 9 ur za otroke od 11. meseca dalje do vstopa v šolo.
  • V enoti Palček na Jezerskem:
    – dnevni program v trajanju 6 do 9 ur za otroke od 11. meseca dalje do vstopa v šolo,
    – vzgojni program v trajanju 4 ure za otroke od 11. meseca dalje do vstopa v šolo, ki obsega delno prehrano, t. j. zajtrk ali kosilo (*program bo na voljo le v primeru, da niso zapolnjena vsa mesta dnevnega programa).
  • V enoti Čriček na Zg. Beli:
    – dnevni program v trajanju 6 do 9 ur od 2. leta dalje do vstopa v šolo,
    – poldnevni program v trajanju 4 do 6 ur za otroke od 3. leta dalje do vstopa v šolo.

Vlogo oddate v času razpisa (8.3.2021-19.3.2021) po pošti na naslov: OŠ Matije Valjavca Preddvor, Šolska ulica 9, 4205 Preddvor (s pripisom vpis v vrtec) ali skenirano pošljete na e-naslov: karmen.pogacnik@os-preddvor.si.

V primeru, da je otrok v preteklem šolskem letu (2020/21) ostal na čakalni listi in v vrtec ni bil sprejet, morate starši vlogo za vpis v vrtec vložiti ponovno.

Za dodatne informacije smo dosegljivi:

Ravnatelj,
Bogdan Sušnik